سیاست حفظ حریم خصوصی

ما تنها اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم که با آن بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم و حساب کاربری شما را در برنامه بهبود دهیم. ما از اطلاعات شخصی شما استفاده‌ دیگری نخواهیم کرد.

جمع آوری و استفاده از اطلاعات

برای تجربه بهتر، زمانی که از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید ممکن است اطلاعاتی را درخواست کنیم که توسط شما قابل تنظیم است. اطلاعات شما در دستگاه شما حفظ شده و به هیچ وجه توسط ما جمع‌آوری نمی‌شود.

اطلاعات ورود به سیستم

هر زمان که از سرویس‌های ما استفاده می‌کنید، در صورت بروز خطا در برنامه، ما اطلاعاتی مانند ip، نام دستگاه، نسخه سیستم عامل، زمان و تاریخ استفاده شما را جهت بررسی و بهبود عملکرد ذخیره می‌کنیم.

امنیت

ما اعتماد شما در ارائه اطلاعات شخصی به خودمان را ارج می‌نهیم، تمام تلاش خود را برای محافظت از آن خواهیم کرد،

پرسش‌ها و پیشنهادها

در صورت داشتن سؤالات پشتیبانی در مورد برنامه با ما تماس بگیرند یا از طریق سایت پیام ارسال کنند. آدرس ایمیل / شماره تلفن همراه فقط برای خدمات پشتیبانی استفاده می‌شود.

شما هم نظارت کنید

بدون شک احتمال این وجود دارد که در بخشی از سایت مشکل خاصی بوجود بیاید یا اینکه لینکی به خارج از سایت حتی در بخش نظرات وجود داشته باشد که ناقض قوانین حفظ حریم شخصی باشد، در هر شرایط و موقعیتی ما نیازمند نظارت دقیق شما کاربران هستیم و در صورت مشاهده‌ی هر گونه مشکلی، درخواست می‌کنیم که با ارسال گزارش خطا یا تماس با ما فوراً اطلاع دهید و به طور کامل مشکل را توضیح دهید. اینگونه ما نیز با خیالی آسوده تر از حریم خصوصی شما محافظت خواهیم کرد و می‌دانیم که حتی اگر چشمان ما توان مشاهده همه مشکلات را نداشت، نظارت شما ما را هدایت خواهد کرد.