قوانین و مقررات

با تشکر از اینکه وب سایت حامیان دانش را انتخاب کرده‌اید. ما با هدف ایجاد مجموعه ای کامل از نمونه سوالات امتحانی، آزمون های علمی و محتوای آموزشی مقاطع مختلف آموزش و پرورش شروع به فعالیت نموده ایم ..

به لحاظ تامین حقوق تولید کنندگان و استفاده کنندگان محتواهای الکترونیکی و همچنین راحتی همه کاربران قوانینی وضع شده است، که کاربران می بایست طبق آن عمل کنند. این قوانین به صورت کامل در زیر منتشر شده‌اند و ممكن است در هر زمان تغییر كنند. لطفاً جهت مشاهده آخرین قوانین وب سایت به پیغام‌هایی که ممکن است برخی از روزها به هر نحوی به اطلاع كاربران برسد، دقت فرمایید یا اینکه هر چند وقت یکبار به همین صفحه مراجعه نمایید. شما با ثبت نام در سایت تایید می‌کنید که «قوانین و مقررات» را خوانده و پذیرفته‌اید.

قوانین عمومی

1- این سایت تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

2-  مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و ما از طریق سیستم تیکت (پیام درون سایت) صورت می‌گیرد.

3- آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و مکاتبات و پاسخ‌های به درخواست‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

ثبت نام

4- برای ثبت نام در سایت باید یک شماره موبایل یا آدرس ایمیل معتبر داشته باشید که در فرآیند ثبت نام از طریق ارسال کد تایید احراز هویت می‌شود.

5- کاربری هر فرد شامل نام و نام خانوادگی باید با اطلاعات مدارک شناسایی مطابقت داشته باشد و در صورت عدم تطابق، سایت مجاز به ارائه خدمات به این گروه از مشتریان نخواهد بود. لازم به ذکر است که این امر به منظور جلوگیری از سو استفاده‌های احتمالی و مواردی نظیر جلوگیری از خرید با کارت‌های سرقت شده و موارد مشابه در نظر گرفته شده است.

نحوه پرداخت توسط کاربران و چگونگی دریافت خدمات از سایت

6- در حال حاضر مطالب و محتوا و فیلم های آموزشی یا به صورت رایگان قابل دانلود است و یا کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند با اتصال به درگاه بانک وجه را پرداخت کرده و بعد از تکمیل خرید فایل را در همان لحظه دانلود و دریافت کنند

7- در آینده محصولاتی قابل ارسال به سایت اضافه می گردد که لازم به اخذ آدرس و ارسال پستی است و تغییرات لازم اعلام و اطلاع رسانی در مورد مدت زمان تحویل و شیوه ی حمل کالا انجام خواهد شد

8- استفاده و جستجوی شما در وب سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد به این معنی که تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت متوجه حامیان دانش نمی باشد.

9- در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌ شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را از طریق ارسال پیام به قسمت تماس با ما  اعلام نماید تا ضمن پیگیری و اصلاح و ارسال محصول , در صورت ضرورت نسبت به فسخ خدمات خریداری شده طی 72 ساعت اقدام گردد و با خریدار جهت استرداد وجه هماهنگی به عمل می آید.

10- این سایت آزمون‌ها و محتواهای آموزشی را نمایش می‌دهد بنابراین فایل های آموزشی و  آزمون‌ها و محتواهای مندرج در سامانه مرتب در حال به روز رسانی و ارتقا و تکمیل است .

11-  هر گونه کپی برداری از محتواهای سایت و انتشار به هر شکلی ممنوع است.

12- عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار باید مشکل را با  ارسال پیام جهت رفع در میان بگذارد

13- پشتیبانی فنی در کمتر از 24 ساعت اشکالات دانلود و خرید را رفع خواهد کرد

14 – این وب سایت مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده‌ی خریدار از محصول خریداری‌شده ندارد.

 

پاسخگویی به پیام ها و سوالات و نظرات و انتقادات

15- فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. از فضای خالی بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و ایموجی در متن خودداری کنید.

16- کاربران ارسال‌کننده‌ی نظر موظف‌اند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کنند. بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افراد و استفاده از کلمات نامناسب، باعث تایید نشدن نظر کاربر می‌شود.

17 – علاوه بر امکان ارسال پیام در سایت شماره تلفن و ایمیل معرفی شده در صفحه ی اول سایت آماده دریافت ایمیل ها و پاسخگویی تلفنی از ساعت 9 الی 21 ( شنبه تا چهارشنبه ) می باشد

18 – انتقادات سازنده را همیشه پذیرا و پاسخگو خواهیم بود

19 – شکایت مصرف کنندگان از طریق قسمت ارسال پیام , ایمیل معرفی شده در صفحه ی اصلی سایت ، تلفن های معرفی شده قابل ثبت و دریافت می باشد و در کمتر از 72 ساعت بررسی و برطرف می گردد